Volná místa

PRO PROVOZOVNU HRADEC KRÁLOVÉ A VSETÍN:

V současné době hledáme zaměstnance na pozici skladník (technik-kolorista) profesionálních laků na dřevo.

Hlavní náplň práce:

• příjem a výdej zboží zákazníkům

• výroba a vzorování barev a mořidel

• technická podpora prodejců a zákazníků

• práce ve skladě

Požadujeme:

• technické myšlení

• manuální zručnost

• dobré komunikační dovednosti

• řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz výhodou

• zkušenost v oboru vítána

• trestní bezúhonnost

PRO PROVOZOVNU HRADEC KRÁLOVÉ:

V současné době hledáme zaměstnance na pozici správce – údržbář – skladník.

• běžné údržby bytových, nebytových a venkovních prostor firmy

• práce s ručním nářadím

• údržba zeleně

• komunikace s dodavateli

• výpomoc ve skladu barev

Požadujeme:

• praxi na podobné pozici

• vlastní iniciativu, aktivní přístup a solidní jednání

• důslednost v práci, spolehlivost

• řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz výhodou (ne však podmínkou)

NABÍZÍME: Plat 20 000 - 25 000 Kč (dle zapracování), jednosměnný provoz (7:00 - 15:30), zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, vzdělávání v oblasti nátěrových hmot s možností profesního růstu,zaměstnanecké benefity,odborné nástupní zaškolení, práci v příjemném kolektivu.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete aktuální životopis společně s motivačním dopisem přes odpovědní formulář. Bližší informace poskytne Michaela Valešová, kontakt: valesova@sayerlack.cz, mob.:720 977 187.