O nás

Naše společnost C O L O R A spol. s r.o. je prodejcem produktů italské značky Sayerlack na území České republiky. Máme kvalifikovaný servis a více než 25–ti leté zkušenosti v oblasti prodeje profesionálních výrobků pro povrchovou úpravu dřeva. Díky odbornému technologickému servisu a přístupu k zákazníkovi se řadíme mezi nejvýznamnější firmy na trhu. Protože bylo od začátku cílem naší společnosti sledovat potřeby zákazníka a na základě těchto poznatků nabídnout optimální řešení povrchových úprav dřeva, vytvořili jsme rozsáhlou distribuční síť a obchodní zastoupení profesionálních autorizovaných prodejců a techniků, kteří Vám jsou se svými odbornými znalostmi kdykoliv k dispozici. V současné době máme na území České republiky 7 provozoven a dva hlavní sklady pro oblast Česko a Moravskoslezský kraj.

Historický vývoj společnosti 

1994  –  založení firmy, zřízení skladu v areálu Dřevotvar Staré Hradiště
1995  –  otevření pobočky a vybudování skladu ve Vsetíně
1999  –  otevření pobočky v Prachaticích
2000  –  dokončení výstavby hlavních skladovacích prostor v Hradci Králové
2000  –  otevření pobočky v Lounech (v roce 2005 přestěhována do Mostu)
2002  –  otevření pobočky v Krnově (v roce 2010 přestěhována do Opavy)
2011  –  otevření pobočky v Jihlavě
2014  –  otevření pobočky v Brně

Základní údaje 

IČ: 60914408
DIČ: CZ60914408
Společnost je zaspaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka C 6221, datum zápisu 26. května 1994.

O společnosti Sayerlack

V roce 1954 jsou položeny základy pro vznik rodinné firmy Sayerlack, která si velice brzo získala významnou pozici na trhu, a to především díky výzkumu, vývoji nových technologií a výrobě produktů nejvyšší kvality. Během vývoje si upevnila přední místo na jednom z nejnáročnějších trhů na světě, v Itálii. V současné době je Sayerlack jednou z nejvýznamnějších italských společností vyrábějících materiály pro profesionální povrchovou úpravu dřeva. Je součástí nadnárodní společnosti Sherwin-Williams, která vlastní výrobní závody po celém světě. Sherwin-Williams dohromady se společností Sayerlack tvoří globálního leadera ve výrobě povrchových úprav dřeva.

Produkce firmy Sayerlack zahrnuje široký sortiment materiálů určených pro špičkovou povrchovou úpravu nábytku, oken, dveří, podlah a dalších. Díky své kvalitě a servisu vyváží svoji produkci do celého světa. Sayerlack je držitelem mnoha celosvětových uznání a certifikátů, jako například Evropského certifikátu ISO 9002, ISO 14001, Catas nebo Ecolabel.

Představení společnosti Sayerlack.