Neváhejte nás kontaktovat

Máme rozsáhlou síť obchodních zástupců a poboček po celé ČR

Colora

C O L O R A spol. s r.o.
Stavební 1056
Hradec Králové 500 03
Sídlo společnosti a centrální sklad.

IČ: 60914408
DIČ: CZ60914408

Provozní doba :
Po – Pá od 07:00 do 15:30


colora@sayerlack.cz

Pobočky

Kancelář obchodního zastoupení s možností odběru zboží.

Hradec Králové
Centrální sklad a výdejní místo

+420 724 242 919
colora@sayerlack.cz

Stavební 1056
Hradec Králové 500 03

Provozní doba :
Po - Pá od 07:00 do 15:30

Vsetín
Sklad a výdejní místo

+420 571 489 961
colora.vsetin@sayerlack.cz

ulice Jasenická, areál Zbrojovky
Vsetín 755 01

Provozní doba :
Po - Pá od 07:00 do 15:30

Hradec Králové
Obchodní zastoupení

Ing. Adam Falátek
+420 777 870 415
falatek@sayerlack.cz

Stavební 1056
Hradec Králové 500 03

Hradec Králové
Obchodní zastoupení

Radovan Sobotka
+420 723 070 955
sobotka@sayerlack.cz

Stavební 1056
Hradec Králové 500 03

Vsetín
Obchodní zastoupení

Jan Martinů
+420 605 142 962
martinu@sayerlack.cz

ulice Jasenická, areál Zbrojovky
Vsetín 755 01

Provozní doba :
Po předchozí domluvě s obchodním zástupcem.

Navigovat sem

Brno
Obchodní zastoupení

Ing. Jiří Janíček
+420 724 818 441
brno@sayerlack.cz

Bohunická 67
Brno 619 00

Provozní doba :
Po předchozí domluvě s obchodním zástupcem.

Navigovat sem

Prachatice
Obchodní zastoupení

Jan Kocourek
+420 602 768 626
prachatice@sayerlack.cz

Žernovická 257
Prachatice 383 01

Provozní doba :
Po předchozí domluvě s obchodním zástupcem.

Navigovat sem

Most
Obchodní zastoupení

Ing. Jaroslav Zeman
+420 725 120 013
most@sayerlack.cz

Kostelní 435
Most 434 01

Provozní doba :
Po předchozí domluvě s obchodním zástupcem.

Navigovat sem

Jihlava
Obchodní zastoupení

Pavel Digrin
+420 728 020 927
jihlava@sayerlack.cz

U Cihelny 2
Jihlava 586 01

Provozní doba :
Po předchozí domluvě s obchodním zástupcem.

Navigovat sem

Opava
Obchodní zastoupení

Pavel Schvan
+420 602 516 206
opava@sayerlack.cz

Pekařská 1638/79
Opava 747 05

Provozní doba :
Po předchozí domluvě s obchodním zástupcem.

Navigovat sem